Publicat 19 Aprilie 2019

Agent /Manager Vânzări la „TORECO”

Compania:
TORECO SRL
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Cerinţe:

  • Experienţă în domeniul vânzărilor minimum un an;
  • Abilităţi de comunicare şi convingere;
  • Spirit de echipa, atitudine pozitiva ;
  • Dorinţa şi capacitate de a învăţa;
  • Cunoaşterea computerului la nivel de utilizator;
  • Permis de conducere, cat. B.

Responsabilităţi:

  • Stabilirea si dezvoltarea relaţiilor cu clienţii;
  • Vizita şi negocierea directă la client;
  • Căutarea permanentă a clienţilor;
  • Promovarea produselor companiei;
  • Încheirea contractelor cu clienţii;
  • Lucru în teritoriu.

Beneficii:

  • Venituri corelate cu realizările (salariu fix + comision realizări + bonus performanţa). Mai mult vinzi, mai mult câștigi;
  • Pachet social complet;
  • Facilităţi la achiziţionarea produselor/serviciilor companiei.

Persoanele care corespund cerinţelor sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: [Trimite CV], cu mențiunea în subiectu mesajului „Agent/Manager Vânzări // diez.md”. Dă-ne un LIKE pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi.

Trimite CV

Poziții vacante similare