Publicat 02 Aprilie 2019

Manager în vânzări la „Valand.md”

5000 lei

Compania:
Valand.md
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 2 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Elaborarea și implementarea strategiilor de marketing;
  • Întocmirea de oferte comerciale și negocierea cu potențialii parteneri;
  • Stabilirea și semnarea contractelor publicitare;
  • Curarea clienților;
  • Elaborarea calculelor și studiilor de prognozare în domeniul vânzărilor.

Cerințe:

  • Studii superioare, preferabil economice sau de marketing;
  • Experienţă în domeniu – până la 2 ani în vânzări active;
  • Persoană dinamică, energică, creativă, comunicabilă;
  • Comunicare și scriere în limba română, rusă;
  • Capacitate si dorinta de dezvoltare;
  • Cunoștințe PC, Microsoft Office;
  • Responsabilitate și punctualitate.

Pentru noii colegi se oferă:

  • Salariu fix 5000 lei + bonus din vânzări
  • Target de vânzări realizabil;
  • Comision din vânzări;
  • Orar stabil de muncă;
  • Posibilități de dezvoltare personală.

Condiţii de muncă:

Lucru: oficiu în centrul oraşului,

Orar: L-V (09:30-18:30), doar personele selectate vor fi invitate la interviu.

Ești interesat? Expediază CV-ul și o poză la adresa:

[Trimite CV] cu menționarea: Manager în vânzări.

Telefoane de contact: 079001553, 078728743

Trimite CV

Poziții vacante similare