ru

Agent asigurări în Criuleni, Strășeni, Ialoveni - „Moldasig”

Compania:
MOLDASIG  VIP
Oraș:
Ialoveni
Tipul locului de muncă:
Part-time

Descrierea poziției vacante

Agent asigurări în Criuleni, Strășeni, Ialoveni

Cerințe față de candidați:

  • studii superioare;
  • cunoașterea limbii de stat și rusă la nivel avansat;
  • persoană activă, perseverentă, organizată;
  • cunoştinţe de operare PC, Word, Excel, etc.
  • cunoștințele în domeniul asigurărilor (piața asigurărilor, produse de asigurare) constituie un avantaj.

Responsabilităţi:

  • căutarea activă a noilor clienţi şi atragerea acestora (vânzări active);
  • prezentarea, promovarea şi vînzarea produselor şi serviciilor de asigurarare ale Companiei;
  • negocierea şi încheierea contractelor de asigurare.

Oferim:

  • condiţii favorabile de muncă;
  • training-uri de specialitate;
  • remunerare motivanta;
  • oportuniţăţi pentru carieră;
  • echipă competentă și receptivă
  • timp de muncă:part-time.

Persoanele interesate sunt rugate sa trimită CV-ul la adresa de e-mail: [Trimite CV] cu indicarea funcției.

La interviu vor fi invitați doar candidații selectați.

Trimite CV

Poziții vacante similare

Oratorica early boking 2