Oferte de muncă fierbinți

Publicat 25 August 2019

Content manager la „Marry.md”

Compania:
Marry.md
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Beneficii:

Descrierea poziției vacante

Sarcini și responsabilități:

  • Realizarea interviurilor cu partenerii Marry.md și alți parteneri;
  • Sortarea, analizarea și prelucrarea informațiilor;
  • Indentificarea temelor pentru articolele de pe blog;
  • Distribuirea articolelor în diverse grupuri tematice.

Cerințe:

  • Excelente abilități de comunicare și scriere în limba Română și Rusă;
  • Un portfoliu personal cu articole scrise anterior (ar fi un beneficiu).

Beneficii:

  • Salariu fix motivant;
  • Oficiu în centrul orașului;
  • Participarea la diverse evenimente.

Vor avea prioritate

  • persoanele informate cu privire la activitatea noastră;
  • persoanele care vor avea răspunsuri la orice întrebare;
  • persoanele cu zâmbet pe buze.

Candidații interesați pot trimite CV-ul la adresa de email: [Trimite CV]

*Vor fi contactate doar persoanele care urmează să fie invitate la interviu

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez

Poziții vacante similare