Publicat 05 Octombrie 2019

Șef al secției de prelucrare a metalului la „Horus”

Compania:
Horus
Persoană de contact:
Horus
Număr de contact:
069077439; 022 401 329
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 5 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Șef Secției de prelucrare a metalului

Cerințele de bază:

  • Experiență de muncă min.5 ani în domeniul prelucrării metalului.
  • Studii superioare tehnice.
  • Cunoştinţe bune de operare PC (AutoCAD, Word, Excel).
  • Posedarea limbilor romănă și rusă.

Responsabilitățile de bază:

  • Asigurarea unui flux de producție eficient și o bună gestiune a personalului din cadrul Secției de prelucrare a metalului (debitare, sudură, șlefuire, lucrări de strunjire, etc.). - Planificarea producției.
  • Proiectare de modele.
  • Managementul calității.

Compania oferă:

  • Angajare oficială conform Codului Muncii al RM.
  • Salariu motivant.
  • Abonament cu minute nelimitate, alte beneficii.

Adresa: str. M.Sadoveanu 4/10, sec. Ciocana, mun. Chişinău.

Rugăm să indicați în subiectul scrisorii denumirea postului vacant. e-mail: [Trimite CV]

Trimite CV
proimobil

Poziții vacante similare