Publicat 24 Septembrie 2019

Social Media Manager @ Evenda

Compania:
Evenda
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Investește în dezvoltarea ta personală și profesională!

Ești pregătit/ă pentru noi oportunități?!

GARANTĂM:

  • Salariu fix+ bonus proiect;
  • Loc de muncă unde veți veni cu plăcere;
  • Instruire și traininguri în domeniu;
  • Dezvoltarea profesională a fiecărui angajat;
  • Șef bun și înțelegător;
  • Cunoștințe avansate MS Office;

 Responsabilitățile postului:

  • Promovarea serviciilor companiei;
  • Lucru cu planul de marketing;
  • Răspunderea la comentarii și mesaje pe rețele sociale;
  • Lucru cu reclamele;
  • Competare raport săptămânal;

 Cerințele postului:

  • Să vă doriți un loc de muncă sigur;
  • Să cunoașteți și să vă placă să promovați pe online produse/ servicii;
  • Cunoașterea limbilor române și ruse, engleza este un avantaj;
  • Responsabilitate, amabilitate, inițiativă;
  • Înalte abilități de comunicare; responsabilitate; creativitate; atenție la detalii;

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV (important indicați poziția la care candidați) sau sunați la numărul 022-93-10-96.

Trimite CV
proimobil

Poziții vacante similare