Oferte de muncă fierbinți

Social Media Manager la „Evenda”

Compania:
Evenda  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Investește în dezvoltarea ta personală și profesională!

Ești pregătit/ă pentru noi oportunități?!

GARANTĂM:

  • Salariu fix+ bonus proiect
  • Loc de muncă unde veți veni cu plăcere.
  • Instruire și traininguri în domeniu.
  • Dezvoltarea profesională a fiecărui angajat.
  • Șef bun și înțelegător;
  • Cunoștințe avansate MS Office;

 Responsabilitățile postului:

  • Promovarea serviciilor companiei;
  • Lucru cu planul de marketing
  • Răspunderea la comentarii și mesaje rețele sociale
  • Lucru cu reclamele
  • Competare raport săptămânal

 Cerințele postului:

  • Să vă doriți un loc de muncă sigur;
  • Să cunoașteți și să vă placă să promovați pe online produse/ servicii
  • Cunoașterea limbilor române și ruse, engleza este un avantaj.
  • Responsabilitate, amabilitate, inițiativă.
  • Înalte abilități de comunicare; responsabilitate; creativitate; atenție la detalii;

Puteți expediați  CV-ul  Dvs. la următoarea adresă de e-mail :  [Trimite CV]    (important  indicați poziția la care candidați) sau 022-93-10-96

Trimite CV

Poziții vacante similare

Oratorica early boking 2
x