Publicat 17 Octombrie 2019

Manager Marketing și Comunicare la „Crinela”

Compania:
Crinela
Persoană de contact:
Lilia Bolea
Număr de contact:
069 167 470
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Experientă minimă 2 ani, de dorit în domeniul de vanzări mobilă;
  • Cunoștințe în domeniul comunicării, crearea de strategii de comunicare viabilă;
  • Cunoștințe de reguli de adminstrare și menținere conturilor Social-media, promovare pe Google AdWords;
  • Cunoaștere de aplicații de monitorizare a traficului pe internet;
  • Cunoașterea limbilor Romană, Rusă, Engleză.

Aptitudini speciale:

  • Memorie dezvoltată;
  • Atenție concentrată și distribuitivă;
  • Aptitudini de calcul;
  • Planificarea eficientă a timpului;
  • Rezistentă la stres;
  • Diponibilitate pentru deplasări.

Responsabilități:

  • direcționare strategică
  • dezvoltarea strategiilor de marketing;
  • elaborarea planurilor de MK trimestriale, anuale și de lungă durată;
  • elaborare campaniilor de promovare s.a.
  • management de makting
  • promoții de brand;
  • promoții de consumator;
  • promoții produse noi;
  • parteneriate strategice.

Bugete și planuri:

  • anuale;
  • pe promoții;
  • de inițiative de vanzări.

Monotorizarea pieții:

  • identificarea de  noi piețe;
  • analiză concurente;
  • ajustări tactice;

Trade marketing:

  • crearea rețelelor de dealeri și distribuții

Media planuri:

  • Elaborarea planurilor media;
  • Negocieri;
  • Controale și monitorizări;
  • Translarea rezultatelor în planuri de acțiune specifică.
  • Relații cu agenții și alți parteneri de co-marketing

Crearea unei echipe profesioniste:

  • selectare candidați;
  • evaluare;
  • training și coaching.

Factori importanți:

  • Dezvoltarea continuă a afacerii prin obținerea permanență a rezultatelor pe termen scurt și lung
  • Dezvoltarea capacităților proprii

Oferim:

  • Salariu motivant la negociere (și în dependența de rezultatele obținute)
  • Pachet Social
  • Mediu de lucru deschis, transparent,prietenos  și dedicat  pentru obținerea de rezultate performanțe.

Chișinău, str. Petricani 17
Tel. 069002272, 069135920
Site: www.crinela.md

Persoanele interesate, sunt rugate să expedieze CV-ul la adresă electronică: [Trimite CV] , însoțit de poză si poziția pentru care candidează.

Trimite CV
proimobil

Poziții vacante similare