Publicat 21 Septembrie 2019

Designer pentru proiectarea mobilei la „Crinela”

Compania:
Crinela
Persoană de contact:
Lilia Bolea
Număr de contact:
069 167 470
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Descrierea postului:
Fabrica de mobilă ’’Crinela’’ angajează designer pentru proiectarea mobilei la comandă.
Candidatul ideal trebuie să aibă imaginație și simț artistic, dar și cunoștințe practice pentru a găsi soluții pentru proiectarea mobilierului la comandă.

Cerințe:

  • studii superioare în domeniu;
  • experiență în domeniu minim1 an;
  • cunoașterea programelor de proiectare(3dsmax, autocad, sketchup) ;
  • cunoașterea structurilor din lemn;
  • cunostințe MS Office ;
  • portofolui personal;
  • abilități de comunicare și negociere pentru rezultat final;

Responsabilități:

  • comunicarea cu potențialii clienți;
  • realizarea de masurări la locațiile clienților;
  • identificarea exigențelor și cerințelor potențialilor clienți;
  • realizarea proiectului în 3D,2D;
  • realizarea ofertei financiare;
  • realizarea proiectului de execuție și necesarului de materiale;
  • comunicarea cu departamentul de producție;
  • informarea clientului asupra stadiului lucrărilor;

 Oferim:

  • Salariu motivant;
  • Pachet  social;
  • Oportunitatea de a vă dezvolta într-un mediu dinamic și provocator, alături de o echipă tânără, activă și plăcută;
  • Avansarea in cariera si obtinerea unei bune experiente etc

Chisinau, str. Petricani 17
Tel/fix: 022 21 22 27 Mobil: 069002272, 069135920
Site: www.crinela.md
Persoanele interesate, sunt rugate să expedieze CV-ul  la adresa electronică: [Trimite CV] , însoțit de poză și poziția pentru care candidează.

Trimite CV

Poziții vacante similare