Publicat 05 Aprilie 2019

Specialist Call Centru la „Centrul de Telecomunicații Speciale”

Compania:
Centrul de Telecomunicații Speciale
Persoană de contact:
Mihaela Cerepita
Număr de contact:
022 820-938, 022 820-950
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

 Candidatul ideal

  • Experiența în domeniu ar constitui un avantaj;
  • Absolvent de studii superioare;
  • Abilitați de a comunica pozitiv;
  • Rezistenta la stres si atenție la detalii;
  • Cunoașterea limbilor române, ruse la nivel avansat, engleze la nivel de utilizator intermediar;
  • Operare PC la nivel avansat (MS Office, baze de date, Internet, email, s.a.);
  • Cunoștințele tehnice (rețele, hardware, internet) - constituie un avantaj;

 Descrierea jobului

  • Preluarea apelurilor de la clienții companiei;
  • Oferirea informațiilor corecte si într-o maniera profesionala;
  • Acordarea suportului pentru rezolvarea problemelor clientului;
  • Asigurarea unei evidențe clare a activității desfășurate;
  • Adoptarea unei atitudini pozitive si orientate către client;
  • Respectarea standardelor si a indicatorilor de calitate stabiliți;
  • Rapiditate și eficiență în executarea sarcinilor;

Beneficii

  • Program de lucru fix;
  • Schema salarială atractivă, salariul plătit la timp;
  • Oficiul în centru;
  • Training-uri și pregătire.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail [Trimite CV], cu mențiunea în subiectul mesajului „Inginer de Rețea”.

Dă-ne un LIKE pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi.

Trimite CV
Cariera on online

Poziții vacante similare