Publicat 27 Septembrie 2019

Operator 1C la "Euro-MS Grup"

Compania:
Euro-MS Grup
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
medii

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:

  • studii finisate;
  • cunoştinţe în operarea programului 1C;
  • experienţă în domeniu va constitui un avantaj;
  • abilităţi de negociere şi comunicare cu clienţii;
  • persoană sociabilă, responsabilă şi organizată;
  • cunoştinţe avansate de operare PC;
  • obligatoriu: cunoaşterea fluentă a limbii de stat şi rusă.

Responsabilități principale:

  • recepţionarea comenzilor, înregistrarea şi prelucrarea lor;
  • emiterea facturilor;
  • evidenţa actelor contabile corespunzătoare;
  • consultarea, informarea clienţilor showroom-ului cu privire la produsele companiei;
  • stabilirea şi menţinerea relaţiilor cu clienţii.

 Condiții de muncă:

  • salariu motivant;
  • instruire şi posibilitatea de a creşte profesional;
  • posibilitatea de a munci într-o echipa tînără şi motivată;
  • angajare în cîmpul muncii în conformitate cu prevederile Codului muncii al RM;
  • compensarea cheltuielilor pentru convorbiri telefonice;
  • posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie în continuă dezvoltare şi într-un mediu de lucru profesionist.

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie la adresa electronică:[Trimite CV][Trimite CV] şi indicaţi pentru ce post optaţi.

Trimite CV
proimobil

Poziții vacante similare