Publicat 19 Aprilie 2019

Office manager la "Pay Save"

1 lei

Compania:
International Loyal Transfer
Persoană de contact:
paysave
Număr de contact:
067660026
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare;
  • Activ si disciplinat;
  • Cunoștințe de management, secretariat;
  • Cunoștințe PC – utilizator încrezut (Windows, MS Office);
  • Cunoașterea tehnicii de birou (fax, copiator, scanner, imprimantă);
  • Cunoașterea bună a limbii române si ruse.
  • Vorbire corectă și clară;
  • Capacitate de învățare, abilități de organizare, orientare spre rezultat
  • Abilități de comunicare, negociere, dinamism, capacitatea de a lucra în echipă
  • Abilități de coordonare, planificare și organizare;
  • Experiența într-un post similar este binevenită.

Responsabilități:

  • Recepționarea apelurilor telefonice, înregistrarea și transmiterea informației de serviciu către directorii și angajații companiei;
  • Asigurarea circulației de documente în cadrul companiei;
  • Organizarea achiziționării de rechizite de birou, materiale consumabile și alte valori materiale și mărfuri;
  • Gestionarea, înregistrarea și repartizarea corespondenței primite/emise;
  • Gestionarea documentelor de interes general al întreprinderii;
  • Oferirea clienților/potențialilor clienți informații cu privire la produsele firmei;
  • Expedierea scrisorilor;
  • Înregistrarea scrisorilor, certificatelor, documentației de intrare-ieșire;
  • Întocmirea proceselor verbale
  • Îndeplinirea altor însărcinări stabilite de conducere.

Oferim:

  • Salariu motivant;
  • Pachet social;
  • Posibilitatea de a învăța lucruri noi;
  • Orar de muncă 8:00 la 17:00 de L până V;
  • Creștere profesională.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail [Trimite CV] , cu mențiunea în subiectul mesajului „Office manager // diez.md”.

Doar persoanele selectate vor fi contacte și invitate la interviul de angajare.

Trimite CV

Poziții vacante similare