Publicat 02 Octombrie 2019

Reprezentant comercial la „Supraten”

Compania:
Supraten
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Implementarea politicii companiei în domeniul vânzărilor;
  • Promovarea imaginii companiei și a produselor pe piață;
  • Stabilirea și menținerea relațiilor de parteneriat cu clienții companiei ;
  • Extinderea continuă a clientelei prin atragerea noilor parteneri ;
  • Monitorizarea realizării planului de vânzări de către clienții companiei;
  • Creșterea volumului vânzărilor.

Cerințe față de candidați:

  • Studii universitare;
  • Cunoașterea tehnicilor de vânzare și a logisticii;
  • Cunoașterea la nivel fluent a limbilor română și rusă;
  • Permis de conducere cat.B;
  • Cunoașterea calculatorului;
  • Abilități de comunicare, prezentare și negociere;
  • Abilități analitice, de lucru în echipă și individual;
  • Organizare, responsabilitate, flexibilitate;
  • Autoturism personal;
  • Experiența profesională în domeniul vânzărilor va constitui un avantaj.

Ofertă:

  • Posibilitatea de a se alătura unei echipe dinamice și profesioniste;
  • Salariu atractiv cu posibilitatea de creștere, în dependență de rezultatele activității;
  • Sistem de bonusuri și premii;
  • Pachet social.

Zona de activitate:

  • mun. Chișinău;
  • r. Ungheni;
  • r. Nisporeni.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail [Trimite CV] sau [Trimite CV], cu mențiunea în subiectul mesajului „Reprezentant comercial // diez.md”. Telefon: 022 027 022, 069 058 069 Dă-ne un LIKE pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi.

Trimite CV
proimobil

Poziții vacante similare