Publicat 12 Octombrie 2019

Operator call centru la „Dulcinella”

Compania:
Dulcinella
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Cunoașterea compoziției, tipurilor produselor;
  • Monitorizarea înregistrărilor corecte;
  • Convorbiri telefonice cu clientii;
  • Introducere, prelucrare, validare date.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii române și ruse;
  • Experiența constituie un avantaj;
  • Studii medii/ superioare finisate;
  • Cunostinte elementare de utilizare PC;
  • Abilităţi de comunicare și negociere;
  • Exprimare clară și corectă, o dicție bună;
  • Cunostințe PC.

Oferim:

  • Angajare oficială în câmpul muncii;
  • Salariu motivant;

Dacă sunteți interesat de acest post vacant, vă rugăm să trimiteți CV-ul și sa specificati postul pentru care candidati "Operator call centru" la adresa de e-mail: [Trimite CV]com
Pentru mai multe informații puteți apela: 061062200.

Toate aplicațiile vor fi analizate, iar candidații care vor corespunde profilului căutat vor fi contactați direct pentru interviu. Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră de participare!

Trimite CV
proimobil

Poziții vacante similare