Publicat 02 Octombrie 2019

Agent Vânzări Imobiliare la „Vasigur Grup”

20000 lei

Compania:
Vasigur Grup
Persoană de contact:
Număr de contact:
079911701
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Compania de Construcții Vasigur Grup anunță concurs de angajare pentru funcția de Manager Vânzări.
Dacă îți plac vânzările, comunicarea și ești energic atunci aplică pentru postul dat.

Responsabilități față de candidat:

  • Organizarea întîlnirilor, negocierilor și prezentărilor, intermedierea tranzacțiilor imobiliare
  • Identificarea celor mai bune soluții pentru clienți
  • Organizarea și urmărirea întregului proces de tranzacționar
  • Încheierea contractelor;
  • Administrarea bazei de clienți și dezvoltarea ei continuă

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare finalizate
  • Obligatoriu experiența în vânzări
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă

Compania garantează:

  • Salariu stabil + % din vânzări
  • Abonament cu minute nelimitate
  • Un mediu de lucru profesionist și condiții de lucru modern

    ATENTIE: Expediați CV-ul cu POZA la email: [Trimite CV], cu mențiunea ”Manager Vânzări ”.
Trimite CV
proimobil

Poziții vacante similare