Publicat 06 Octombrie 2020

Manager vânzări în departamentul asigurări la „Full Trust Group”

Compania:
Full Trust Group
Persoană de contact:
Nikita
Număr de contact:
0 69 083 015
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Compania ce activează în colaborare cu liderii pieței asigurărilor din Rusia își extinde departamentul și este în căutare de specialiști pentru postul de manager de vînzări.

Interviurile vor avea loc după evaluarea CV-urilor depuse.

Cerințe:

  • atitudine proactivă, responsabilitate, capacitatea de a vorbi cu oamenii; experiența în domeniul comerțului este binevenită; dacă nu aveți o astfel de experiență, dar sunteți convins că veți putea obține performanțe – vă așteptăm;
  • suntem dispuși să contribuim la formarea profesională și la dezvoltarea angajaților noștri; cei mai buni manageri vor avea cele mai bune oportunități de carieră;
  • mărimea venitului personal va depinde de performanțele obținute: rezultatele bune vor însemna un salariu bun, iar rezultatele foarte bune vă vor aduce și un salariu foarte bun; însă dacă doriți să vă petreceți orele de muncă fără prea mare efort și să mai și ridicați un salariu bun atunci nu aveți ce căuta la noi;
  • ar fi binevenită experiența în domeniul vînzărilor (în special al vînzării produselor de asigurare) de cel puțin 1 an;
  • orientarea spre creșterea nivelului de bunăstare personală, dorința de a cîștiga bani;
  • foarte bune abilități de comunicare;
  • aptitudinea de a vorbi și a scrie corect;
  • capacitatea de a învăța rapid.

Responsabilități:

  • oferirea de consultații clienților;
  • selectarea companiei de asigurări potrivite și calcularea tarifelor;
  • încheierea contractelor;
  • îndeplinirea planului de vînzări.

Condiții:

  • disponibilitatea de a lucra la 101%;
  • venitul constînd din salariu + bonus, %;
  • oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;
  • colectiv unit;
  • sediu în sectorul Botanica al capitalei;
  • program de lucru: 9:00-18:00, sîmbăta și duminica – liber.

Expediați CV-ul la adresa electronică: [Trimite CV]
Telefon: 0 69 083 015.

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza