Oferte de muncă fierbinți

Publicat 28 Iulie 2021

Инженер поддержки качества / Inginer suport tehnic

Compania:
Profmet Grup SRL  VIP
Persoană de contact:
Pinzaru Dan
Număr de contact:
078000075
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Beneficii:

Descrierea poziției vacante

 Компания предлагает:

  • Обучение и непрерывное повышение квалификации за счет компании;
  • Работа в одной из самых крупных и известных компаний в Республике Молдова;
  • Транспорт до рабочего места.

Обязанности:

  • Инструментальноеизмерение технических параметров крепежа и ручного инструмента;
  • Проверка на наличие дефектов и проведение технических испытаний;
  • Заполнение первичной документации.

Требования к кандидатам:

  • Техническое образование (приветствуется);
  • Опыт работы в аналогичной должности (желательно);
  • Знание русского и румынского языков;
  • Знание Excel и Word.

Высылайте нам Ваше резюме на эл. адрес recrutare@profmet.md
По возникшим вопросам, звоните на номер 078000075.

Compania oferă:

  • Salariu lunar - 7000 lei
  • Posibilități de instruire și dezvoltare profesională continuă;
  • Stabilitate într-o companie cu renume pe piață și un mediu de muncă profesionist;
  • Transport garantat până la locul de muncă.

Responsabilitați:

  • Masurarea paramentrilor tehnici al sistemelor de fixaj pentru construcție, precum și a elementelor de fixare perforate metrice, scule)
  • Verificarea defectelor si efectuarea testelor tehnice
  • Completarea documentatiei primare.

Cerințe față de candidat:

  • Studii tehnice (prezinta un avantaj)
  • Experienta intr-un post similar (binevenit)
  • Cunoasterea limbilor romana si rusa.
  • Competențe de operare PC (Word, Excell, etc)

Persoanele interesate pot expedia un CV la adresa recrutare@profmet.md
Detalii la numărul de telefon:  078000075

 Nota: Prin expedierea CV-ului, vă exprimați acordul pentru prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Best4uinternational

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

cursuri de engleza