Publicat 03 Iunie 2021

Director Direcția Operațiuni

Compania:
HR-Consulting  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 5 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său este  în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Despre companie: Una dintre primele 3 bănci în Republica Moldova. Banca ce oferă soluții inovative, făcând parte din grupul internațional.

Responsabilități:

  • Planifică, coordonează, supervizează activitatea operațională din bancă;
  • Participă la implementarea conceptelor noi conform strategiei băncii;
  • Asigură integrarea noilor angajați, identifică și coordonează programele de pregătire necesare pentru dezvoltarea  profesională a angajaților, evaluează performantele membrilor echipei;
  • Responsabil de raportarea evenimentelor de risc operațional care au loc la nivelul Direcției Operațiuni;

Cerințe:

  • Experiența minima de 5 ani;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă, engleza (mediu);
  • Cunoaşterea avansată MS Office;
  • Abilități de comunicare, analitice, manageriale, responsabilitate.

Beneficii:

  • Grafic de lucru 8.30-17.30, luni-vineri;
  • Salariu competitiv + bonusuri, tichete de masă;
  • Oportunități de dezvoltare a carierei.

Cei interesați sunt rugați să expedieze  CV-ul la adresa rr30@search4staff.com, indicând codul DDO. Detalii la 062101257.

Trimite CV
Best4uinternational

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

cursuri de engleza