Oferte de muncă fierbinți

Publicat 22 Iunie 2021

Contabil

Compania:
KONTRAST COFFEE  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 2 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Contabil

Contabil în compania KONTRAST

Cerinţe:
· Studii superioare (economie/contabilitate/finanțe);
· Cunoașterea prevederilor Codului Fiscal și a Standardelor Naționale de Contabilitate al Republicii Moldova;
· Cunoaşterea limbilor română și rusă.
· Cunoştinţe şi abilităţi de operare a programei 1C, MS Office;·
· Experiență profesională de cel puțin 2 ani;
· Abilităţi de analiză şi organizare.

Responsabilități:
· Organizarea evidenței contabile conform legislației în vigoare;
· Evidența contabilă și monitorizarea taxelor;
· Întocmirea și prezentarea rapoartelor și declarațiilor fiscale și statistice. ·Asigurarea corectitudinii reflectării operaţiilor economice în conturi, calcularea impozitelor şi taxelor, etc.

Beneficii:
- Salariu fix motivant;
- Posibilități de formare și dezvoltare profesională;
- Mediu de lucru plăcut;
- Dezvoltare profesională și implicare în proiecte motivante;
- Pachet social complet;
- Ceai, cafea și apa.

E-mail: contact@kontrast.md
Telefon: 079790505

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Best4uinternational

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

cursuri de engleza