Oferte de muncă fierbinți

Publicat 23 Iunie 2021

Operator secția îmbuteliere/ Оператор на линии розлива

Compania:
Î.M. EFES Vitanta Moldova Brewery S.A.  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii în domeniul tehnic sau experiență de lucru la utilaje tehnologice;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Disponibilitatea de a lucra în ture;
  • Cunoașterea limbilor română / rusă;
  • Dorința de a învăța lucruri noi etc.

Responsabilități:

  • Respectarea proceselor tehnologice;
  • Monitorizarea indicatorilor de realizare a planului de producție etc.

Oferim:

  • Salariu competitiv și achitat în termenii stabiliți;
  • Prînz asigurat de companie;
  • Bonusuri lunare / anuale;
  • Echipament special conform normelor SSM;
  • Transport pentru schimbul II etc.
  • NOTĂ: Noii angajați beneficiază de suport / mentorat din partea unui coleg experimentat pentru o încadrarea mai ușoară la noul loc de muncă.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:

E-mail: hr@md.anadoluefes.com

Telefon de contact (022 885 219; 068 499 864; 079 706 641 )

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Best4uinternational

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

cursuri de engleza