Publicat 27 Martie 2019

Manager Vânzări la „MCF-ENGROS”

Compania:
MCF-ENGROS
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Scopul postului:

  • Dezvoltarea rețelei de clienți în vederea atingerii obiectivelor organizaționale privind creșterea vânzărilor și a poziționării companiei pe piață.

Responsabilități:

  • Analiza pieței la nivel de concurență (activități, servicii, produse);
  • Prognozarea și planificarea vânzărilor lunare/anuale;
  • Promovarea și vânzarea activă a produselor companiei;
  • Dezvoltarea și menținerea rețelei de clienți;
  • Preluarea comenzilor;
  • Consultarea clienților la nivel de produse;
  • Monitorizarea procesului de preluare a comenzilor, încasarea banilor, livrarea produselor și facturare.

Candidatul potrivit:

  • Studii superioare finalizate (în domeniul comerț - avantaj);
  • Experiență de lucru în domeniul vânzări (în domeniul materialelor de construcție - avantaj);
  • Cunoașterea tehnicilor de vânzări, negociere și convingere;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel avansat;
  • Cunoștințe avansate de operare PC și Microsoft Office;
  • Motivație.

Garantăm:

  • Venituri motivante (salariu fix + % din reușită + bonusuri din proiecte);
  • Avansare în carieră (verticală, orizontală);
  • Training-uri și consultanță în dezvoltare (profesională și personală);
  • Angajare oficială (pachet social complet).

Dacă te consideri un candidat bun pentru a ocupa acest post, expediază-ne CV-ul tău la adresa de e-mail [Trimite CV] cu mențiunea „Manager Vânzări// diez.md”. Doar candidații selectați în baza CV-ului vor fi contactați pentru interviu. Dă-ne un LIKE pentru a fi la curent cu cele mai noi joburi.

Trimite CV

Poziții vacante similare