Publicat 23 Septembrie 2020

Agent Imobiliar la „Horus”

Compania:
Horus
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Responsabilități față de candidat:

  • Analiza pieței imobiliare.
  • Organizarea întîlnirilor, negocierilor și prezentărilor, intermedierea tranzacțiilor imobiliare.
  • Identificarea celor mai bune soluții pentru clienți.
  • Organizarea și urmărirea întregului proces de tranzacționare.
  • Încheierea contractelor.
  • Administrarea bazei de clienți și dezvoltarea ei continuă.
  • Perfecționare permanentă prin participarea la traininguri de vînzări organizate de companie.

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare.
  • Abilități deosebite de comunicare, prezentare si convingere.
  • Cunoașterea limbilor română și rusă.
  • Experiență în vănzări constutuie un avantaj.
  • Disciplinare, responsabilitate, abilitate de lucru în echipă.

Compania garantează:

  • Salariu decent, se acordă cele mai înalte comisioane.
  • Abonament cu minute nelimitate.
  • Lucru într-un birou confortabil.
  • Un mediu de lucru profesionist și condiții de lucru modern.
  • Instruire obligatorie în domeniul imobiliar, traininguri de perfecționare a tehnicilor de vînzări și negociere.
  • Întreg pachet social.

Expediați CV-ul cu poză la adresa electronică: [Trimite CV]

Trimite CV
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza