Oferte de muncă fierbinți

Publicat 02 August 2021

Director General

Compania:
Centrului Comercial GEMENI  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 3 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Centrul Comercial Gemeni este în căutarea unui coleg/unei colege pentru a suplini funcţia de Director General.

În postul de Director General vei fi responsabil/ă de elaborarea și implementarea strategiei de dezvoltare a Centrului Comercial.

responsabilități principale:

  • stabileşte, comunică și cascadează obiectivele de dezvoltare ale Companiei în concordanţă cu strategia elaborată
  • monitorizează trimestrial/semestrial/anual gradul de realizare a obiectivelor
  • participă la elaborarea bugetelor, operează rectificările necesare şi le supune aprobării
  • identifică modalităţi de dezvoltare a serviciilor oferite de CC în concordanţă cu nevoile grupului țintă deservit și misiunea Companiei
  • stabilește planurile de dezvoltare și modernizare a infrastructurii Companiei
  • identifică şi atrage resursele necesare pentru implementarea programelor Companiei
  • reprezintă Compania în relaţiile cu furnizorii, beneficiarii si clienţii, alte organisme/organizaţii cu impact real/potenţial asupra rezultatelor acesteia
  • stabilește noi parteneriate strategice și oportunități de business pe piața din R. M.
  • participă la întâlniri de lucru cu furnizori, beneficiari, clienţi, alte organizatii neguvernamentale, instituţii guvernamentale din ţară şi din străinătate
  • asigură un climat de comunicare şi încurajare a iniţiativei care să contribuie la atingerea obiectivelor stabilite
  • dezvoltă și promovează relații pozitive cu personalul Companiei în vederea motivării și a creșterii gradului de implicare în activitatea Companiei
  • evaluează periodic activitatea personalului aflat în subordonare directă
  • stabileşte măsuri de eficientizare a activităţii personalului din subordine
  • aproba procedurile de interes general ale Companiei (aprovizionare, vânzare, financiare, resurse umane) .

ce așteptăm:

  • studii superioare;
  • experiență de min. 3 ani în poziții similare
  • fluență în română, rusă și engleză
  • abilități excelente de organizare a timpului și de prioritizare a activităților
  • competente in planificare, organizare, delegare, control si comunicare
  • capacitatea de previziune si de evaluare obiectiva
  • gândire strategică

ce oferim:

  • carieră într-o companie în dezvoltare continuă
  • pachet salarial atractiv
  • programe de instruire
  • mediu de lucru dinamic

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediaza CV-ul la adresa hr@rogob.md  sau contacteaza-ne la 0 60 200 948 .

Te așteptăm în echipa noastră!

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Best4uinternational

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

cursuri de engleza