Publicat 22 Iunie 2021

Specialist Cercetări de Marketing

Compania:
Î.M. EFES Vitanta Moldova Brewery S.A.  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Colectarea și tranformarea datelor privind conditiile pieței, consumatorii în rezultate măsurabile.
  • Descoperirea oportunităților de dezvoltare.
  • Sintezarea și prezentarea rapoartelor care vor sprijini luarea deciziilor.
  • Completarea raportelor pentru a fi prezentate la oficiu central.

Cerinţe faţă de candidat/ă:

  • Studii marketing, economie, statistica sau IT
  • Cunoașterea modalității de funcționare a afacerii și cum pot fi analizate și utilizare datele relevante pentru aceasta.
  • Gândire analitică.
  • Atenție la detalii.
  • Utilizare programe MS Excel, Power Point.
  • Abilități de comunicare.
  • Cunoașterea fluentă a limbii engleze.

Oferim:

  • Salariu competitiv;
  • Asigurare facultativă medicală;
  • Telefonie mobilă;
  • Prînz asigurat de companie;
  • Bonusuri lunare/anuale;
  • Acces gratuit în sala de sport a companiei
  • Locul de muncă unde sunteți apreciat și respectat.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:

E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Telefon de contact (022 885 219; 068 499 864)

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Best4uinternational

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

cursuri de engleza