Oferte de muncă fierbinți

Publicat 17 Mai 2021

Manager Export

Compania:
Viorica Cosmetic  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Responsabilități și sarcini:

  • identificarea noilor piețe și a potențialilor clienți externi;
  • realizarea negocierilor cu clienții
  • încheierea contractelor
  • organizarea și participarea la expoziții internaționale de profil
  • analiza concurenților și a ofertelor acestora

Cerințe:

  • studii superioare;
  • experiență în calitate de manager export sau în alte domenii relevante (vânzări, import, brand management, etc);
  • cunoașterea limbii ruse și engleze la nivel avansat;
  • abilități de comunicare, negociere și spirit organizatoric.

Oferim:

  • salariu atractiv (stabilit conform experienței și cunoștințelor în domeniu) + bonusuri de performanță;
  • regim de muncă: full-time;
  • experiență profesională unică în cea mai mare companie producătoare autohtonă din industria frumuseții;
  • oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică și ambițioasă;
  • pachet social complet;
  • asigurare medicală.

Pentru a aplica la acest post vacant, te rugăm să expediezi CV-ul la adresa de e-mail cu indicarea funcției pentru care candidezi: marketing@viorica.md

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Best4uinternational

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

cursuri de engleza