Publicat 26 Martie 2021

Learning Consultant - Mid Level (1-5 ani)

Compania:
LINK group
Persoană de contact:
Kristian Vinu
Număr de contact:
+373 (22) 782 220
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time, Contract
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an

Descrierea poziției vacante

Cerinte

● absolvent/ă de maxim 4 ani al/a unei forme de studiu universitar de licenţă sau cu studiile de master în curs;

● cu încredere în tine, abilităţi foarte bune de comunicare, putere de convingere;

● și un nivel intermediar de limbă engleză.

Responsabilitati / Realizari

✔ Ce vei face?

● vei fi prima persoană care va intra în legatură cu viitorii cursanţi LINK group, interesați să afle mai multe despre programele noastre de studiu (prin telefon, e-mail sau faţă în faţă);

● te vei ocupa de cererile de înscriere, vei oferi consultanţă aplicanților şi vei negocia condiţiile de înregistrare;

● vei întocmi contractele şi vei menţine un nivel ridicat de satisfacţie al clienţilor.

Alte informatii

✔ Ce vei obține?

● mediu relaxat, colegi puţini, dar simpatici;

● salariu fix + bonus, în baza contractelor încheiate;

● training profesionist, realizat de către Sales Managerul LINK group;

● cunoştinţe îmbogăţite despre nevoile de formare ale pieței din R. Moldova, Romania şi programe de studiu din ariile de Business şi IT care să răspundă acestor nevoi.

✔ Poziţia este disponibilă...

● în Chișinău, în clădirea National Business Center, full-time:

- organizat in 2 ture: luni-vineri 08:00-16:00 sau 12:00-20:00 și odată la 2 săptămâni sâmbata între 9:00-13:00;

✔ Dacă nu ai cont și vrei să aplici...
- trimite un email cu CV-ul tău la adresa hr@link-group.eu

✔ Procesul de selecție constă în 3 etape scurte:

- o discuție telefonică informală pentru a ne cunoaște,

- un interviu online cu Sales Managerul,

- un interviu final cu un coleg din managementul LINK group.

Trimite CV
Best4uinternational

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

cursuri de engleza