Publicat 24 Februarie 2021

Inginer-electromecanic (regiunea Aeroport)

Compania:
PRO HR
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
medii de specialitate

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:
- Deservirea si întretinerea utilajelor de producere a elementelor sistemului de scurgere a apei;
- Deservirea si intretinerea liniilor de profilare a tablei plane;
- Deservirea si întretinerea instalațiilor de vopsire în camp electrostatic;
- Imbunătățirea proceselor tehnologice.

Cerințe:

  • Studii superioare/medii tehnice;
  • Experiența în deservirea utilajelor de prelucrare a metalului, utilaje automate, cu comanda numerica va constitui un avantaj.

Oferim:

  • Cursuri profesionale de profil;
  • Experiență de muncă într-o echipă de profesioniști
  • Salariul 7000 - 12000 (în dependență de abilități, experiență);
  • Oficiul: str. Muncești, 799.

Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email: prohr.client@gmail.com     cu indicarea postului pentru care aplicați.
Detalii la nr. de tel. 0698 16 492

La expedierea cv-ului, Dvs dați acordul la prelucrarea datelor cu caracter personal incluse in cv în conformitate cu legea Nr.133 cu privire la Protecția datelor cu caracter personal.

Trimite CV
Best4uinternational

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

cursuri de engleza