Oferte de muncă fierbinți

Publicat 19 Aprilie 2021

Editor - Producător Departament promo

Compania:
TV8  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • cunoștințe în editare;
  • Adobe premier;
  • After Effects;
  • Photoshop,Illustrator etc;
  • minim 1 an experiență.

Responsabilități:

  • asigura post procesarea video/audio;
  • montează promo și materiale video/audio solicitate de departamentele beneficiare;
  • este responsabil în ceea ce privește conceptul și realizarea efectivă a promo-urilor.

Calități:

  • responsabil, punctual, bun organizator;
  • creativ, cu viziune și inițiativă;
  • flexibil, adaptabil la noile cerințe, apt să însușească noi materii;
  • aptitudini de comunicare și lucru în echipă.

Despre salariu

Se negociază în timpul interviului de angajare.

Dacă te-a interesat acest anunț, așteptăm cv-ul tău la adresa de e-mail: hr@tv8.md

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Best4uinternational

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

cursuri de engleza