Publicat 11 Februarie 2021

Designer graphic

Compania:
PH-Prom
Persoană de contact:
Camelia-Victoria Țapu
Număr de contact:
069390869
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Suntem în căutarea unui membru nou și activ în echipa PH-Prom.
Dacă știi să ții abil creionul și mouse-ul în mână, iar experiența ta în design graphic este prezentă, dacă îți dorești schimbări și ești gata să fii parte dintr-o echipă cu oameni profesioniști și minunați, dintr-o echipă care activează după standarte diferite atunci te așteptăm cu drag pentru a ne prezenta cât de bun ești!

Cerințe:

  •  studii în domeniu
  • cunoștințe avansate în instrumentele specifice
  • abilități de ilustrare (manual)
  • nivel mediu de engleză

Condiții de muncă:

  • un oficiu modern în centrul orașului Chișinău
  • orar : 09:00- 18:00 (o oră pauză de masă)
  • o echipă tânără și mereu în proces de dezvoltare
  • posibilitatea continuă de afirmare și creștere
  • un salariu decent

Responsabilități:

  • efectuarea task-urilor propuse
  • responsabilitate sporită
  • atenție și capacitatea de a lucra în echipă cât și la proiecte                individuale
Trimite CV
Best4uinternational

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

cursuri de engleza