Publicat 25 Ianuarie 2021

Cautam instalatori in ventilatie pentru santiere din Germania.

Compania:
CM-Polska
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Descrierea jobului:

Sunteti instalator in ventilatie si cautati un loc de munca in strainatate?

Firma „CM-Polska” angajeaza specialisti in montarea ventilatiei pentru santiere din Germania. Angajarea are loc in Polonia si ativitatea in Germania.

Va oferim:

  • Contract de munca din Uniunea Europeana;
  • Cazare garantata si gratuita;
  • Viza de lucru (in caz ca nu detineti cetatenie romaneasca);
  • Taxe si impozite platite de noi;
  • Asigurare medicala din uniunea europeana;
  • Transport asigurat din partea noastra;
  • Salariu atractiv, in dependenta de experienta in domeniu.

Cerinte:

  • Responsabilitate;
  • Capacitatea de a lucra in echipa;
  • Experienta de lucru pe santier;
  • Dorinta de invata lucruri noi.

In caz ca sunteti interesati de oferta sau aveti intrebari va rugam sa ne scrieti scurt despre D-stra pe adresa de E-mail „info@cm-polska.com” si anume:

  • Numele si Prenumele;
  • Despre experienta pe santier;
  • Daca detineti cetatenie romaneasca sau aveti nevoie de viza de lucru;
  • Sa ne lasati numarul de telefon ca sa putem sa va contactam;
  • In caz ca aveti CV, va rugam sa il atasati la E-Mail.

„CM-Polska” este interesata pentru o colaborare serioasa si pozitiva pentru ambele parti.

Trimite CV
Best4uinternational

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

cursuri de engleza