Publicat 13 Aprilie 2021

Specialist secție dezvoltare produse bancare

Compania:
HR-Consulting  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 2 ani
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Obiectivul postului: Elaborarea, implimentarea produselor/serviciilor noi.

Responsabilități:

  • Analiza produselor şi serviciilor bancare existente pe piața financiar-bancară;
  • Elaborarea și implimenatarea produselor şi serviciilor bancare noi;
  • Stabilirea relatiilor cu beneficiarii si partenerii proiectelor;
  • Dezvoltarea continuă a produselor/serviciilor bancare existente;
  • Elaborarea sarcinelor tehnice aferente produsului/serviciului în dezvoltare/implementare;
  • Efectuarea testărilor necesare aferente proiectului de implementare din punct de vedere funcțional și corespunderii sarcinii tehnice perfectate;
  • Coordonarea echipelor participante în proiect;
  • Administrarea bugetului proiectului.

Cerințe:

  • Experiență minim 2 ani în poziție de leadership;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă, engleza (avantaj);
  • Capacitați de organizarea și planificare;
  • Cunoașterea legislației și a actelor normative în domeniul financiar-bancar;
  • Cunoaşterea avansată MS Office.

Beneficii:

  • Grafic de lucru 9.00-18.00, luni-vineri;
  • Salariu motivant achitat la timp + tichete de masă+ bonusuri;

Cei interesați sunt rugați să expedieze  CV-ul la adresa rr10@search4staff.com, indicând codul VSSB. Detalii la 062101257.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Best4uinternational

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

cursuri de engleza