Publicat 16 Februarie 2021

Manager vînzări

7000 lei

Compania:
SRL Moltrend
Persoană de contact:
Număr de contact:
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time

Descrierea poziției vacante

Suntem un magazin online ce oferă produse inovaționale în raport cu tendințele momentului. Investim timp și efort în elaborarea comunicațiilor de marketing pentru fiecare produs. Profilul nostru sunt mărfurile de uz casnic, produsele ce ar fi utile în orice gospodărie. Ne desfășurăm activitatea pe întreg teritoriu al Republicii Moldova și ne aflăm într-un permanent proces de dezvoltare. „MolTrend” este o echipă unită de profesioniști care muncind zi de zi devin mai puternici și mai buni

Oferim:
- birou confortabil
- instruire
- angajare inițială pentru o perioada de probă de 1 lună
- angajare oficială în cîmpul muncii
- pachet social integral
- salariu motivant.

Cerințe:
- cunoașterea limbilor rusă și română
- rezistență la stres (capacitatea de soluționare a conflictelor)
- capacitate de învățare (abilitatea de a însuși rapid noi competențe și deprinderi)
- orientare către client (deschidere, empatie)
- cunoașterea tehnicilor de vînzări.

Responsabilități:
- utilizarea bazei de date cu clienți ai companiei
- realizarea vînzărilor
- prezentarea produselor adiționale („vînzări încrucișate”).

Expediați CV-ul la adresa electronică: hr@moltrend.com   cu specificarea „Manager vînzări”. Sau sunati:  069864747

Trimite CV
Best4uinternational

Alte locuri de muncă de la aceasta companie

cursuri de engleza