Publicat 04 Ianuarie 2021

Manager vânzări

Compania:
KONTRAST COFFEE
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
medii de specialitate
Beneficii:

Descrierea poziției vacante

Manager vânzări în compania KONTRAST COFFEE, Distribuitor exclusiv al cafelei Dallmayr în Moldova

Responsabilități:
- Formarea, dezvoltarea și gestionarea eficientă a portofoliului de clienți;
- Gestionarea bazei existente de clienți;
- Atingerea obiectivelor de vânzări și încasări stabilite;
- Cunoasterea, promovarea și comercializarea produselor companiei;
- Negocierea și gestionarea contractelor cu clienții firmei;
- Intocmirea rapoartelor de vânzări și încasări;

Abilități și competențe:
- Excelente abilități de comunicare;
- Experiență relevantă în vânzări;
- Gandire proactivă, creativitate si inițiativă;
- Orientare către client și rezultate;
- Cunoasterea limbilor română și rusă;

Beneficii :
- Salariu fix motivant + comision în funcție de atingerea ciferelor targhetate lunar;
- Training și pregatire profesională permanentă;
- Sistem eficient alcătuit din bonusuri pentru atingere KPI si bonusuri suplimentare pentru depășire KPI;
- Posibilități de formare și dezvoltare profesională;
- Mediu de lucru plăcut;
- Dezvoltare profesională și implicare în proiecte motivante;
- Pachet social complet;
- Ceai, cafea și apa.

E-mail: contact@kontrastcoffee.md
Telefon: 062142305

Trimite CV
Best4uinternational

Poziții vacante similare

cursuri de engleza