Oferte de muncă fierbinți

Publicat 20 Ianuarie 2021

Maistru în secția îmbuteliere/ Мастер цеха розлива

Compania:
Î.M. EFES Vitanta Moldova Brewery S.A.  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
medii de specialitate

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  1. Recepționează zilnic materiale de la depozit și asigură predarea producției finite la depozitul de producție finită;
  2. Evidența zilnică și lunară a stocurilor de materiale în secție;
  3. Asigură controlul sistematic de îndeplinire a normelor de producere cu evidența strictă a pierderilor de materiale folosite la liniile tehnologice;
  4. Efectuează tranzacții în sistemul de evidență SAP legate de fluxul de materiale utilizate la îmbuteliere și de transferul producției finite la depozit.
  5. Pregătește rapoarte lunare și documente de confirmare privind activitatea secției de îmbuteliere

Cerinţe faţă de candidat/ă:

  • Studii în domeniul tehnic sau economic;
  • O bună cunoaștere ale instrumentelor Microsoft Office (excel);
  • Cunoașterea sistemului de evidență SAP (constituie un avantaj);
  • Posedarea limbilor română, rusă (engleză constituie un avantaj);
  • Sociabil/ă, dorința de a învăța;
  • Calități de lider.

Oferim:

  • Salariu competitiv;
  • Asigurare medicală corporativă;
  • Telefon mobil;
  • Prînz asigurat de companie;
  • Bonusuri lunare/anuale;
  • Locul de muncă unde vă ve-ți simți apreciat și respectat;
  • Acces gratuit în sala de sport a companiei

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:

E-mail: hr@md.anadoluefes.com
Telefon de contact (022 885 219; 068 499 864)

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Best4uinternational

Poziții vacante similare

cursuri de engleza