Oferte de muncă fierbinți

Publicat 20 Ianuarie 2021

Lăcătuş-reparator / Слесарь-ремонтник

Compania:
Î.M. EFES Vitanta Moldova Brewery S.A.  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 1 an
Studii:
medii de specialitate

Descrierea poziției vacante

Cerinţe faţă de candidat:

  • Studii tehnice;
  • Abilități de efectuare a întreținerii și reparației utilajelor conform proceselor tehnologice;
  • Experiența de sudor sau posedarea cunoștințelor (este avantaj);
  • Cunoașterea limbilor română/rusă;
  • Posedarea abilităţilor de lucru în echipă;
  • Abilitati de comunicare, organizare, inițiativă, spirit analitic, gândire logică.
  • Lucru în ture;
  • Dorința de a învăța lucruri noi.

Responsabilităţi:

  • Asigură buna funcționare a utilajelor în vederea asigurării continuității activității;
  • Raspunde cu operativitate solicitărilor, atunci când apar defecțiuni ale utilajelor sau ale instalațiilor;
  • Identifică și analizează natura defecțiunilor apărute și cauzele care le-au generat;
  • Verifică și asigură starea de funcționare a echipamentelor și a instalațiilor cu scopul de a depista eventuale defecțiuni;
  • Efectuează lucrări de reparații și întreținere, la timp și de calitate, etc.

Oferim:

  • Loc de muncă stabil;
  • Salariu competitiv și achitat în termenii stabiliți;
  • Acces gratuit în sala de sport a companiei;
  • Asigurare medicală benevolă;
  • Prînz asigurat de companie;
  • Bonusuri lunare / anuale;
  • Pachet social etc.

Persoanele interesate rugăm să transmită CV-ul cu menţionarea postului vacant la:

E-mail: hr@md.anadoluefes.com

S-au să ne contacteze la telefon:

Telefon: 022 885 219

M: 068499864

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Best4uinternational

Poziții vacante similare

cursuri de engleza