ru
Oferte de muncă fierbinți

Şef secţie Call-Centru la „MOLDASIG”

Compania:
MOLDASIG  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Studii:
superioare

Descrierea poziției vacante

Cerințe faţă de candidaţi:

  • Cunoașterea fluentă a limbilor română, rusă și engleză;
  • Abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Abilități bune de operare a pachetului Office, 1 C vînzări;
  • Cunoașterea principiilor de lucru cu programele CRM și KPI;
  • Experiență în crearea, dezvoltarea și implimentarea proiectelor – constituie un avantaj;
  • Spirit analitic;
  • Abilități de trainer și lucru în echipă;
  • Capacitate de a genera idei cît mai originale;
  • Responsabilitate, onestitate, disciplină;
  • Experiență la elaborarea metodelor de intervievare;
  • Experiența de muncă în call-centru cu orientare spre vînzări –minim 2 ani;
  • Experienta în elaborarea şi organizarea diferitor activitati call-centru.

 Responsabilităţi de bază:

  • Elaborarea strategilor de dezvoltare și implimentare a call-centrului;
  • Gestiunea și crearea unei baze de clienţi;
  • Organizare și coordonarea diferitor proiecte call-centru;
  • Prezentarea periodică a raportelor de activitate.

 Oferim:

  • Condiţii favorabile de muncă;
  • Întregul pachetul social;
  • Salariul motivant;
  • Oportuniţăţi pentru carieră;
  • Echipa tinără şi competentă.

 Persoanele interesate sunt rugate sa trimită CV-ul la adresa de e-mail: [Trimite CV] cu indicarea funcției.

 La interviu vor fi invitați doar candidații selectați.

Trimite CV

Poziții vacante similare

Oratorica early boking 2