Social Media Manager

Ofertă de muncă fierbinte
Compania:
HR-Consulting  VIP
Oraș:
Chișinău
Tipul locului de muncă:
Full-time
Cerințe:
Experiența de muncă de la 2 ani
Studii:
superioare
Beneficii:

Descrierea poziției vacante

Ați auzit despre cel mai mare producător autohton de costume de lux Florentino Delure?
Da sau nu, acum aveți șansa de a deveni parte a acestei echipe!

Ce responsabilități veți avea:
• Crearea strategiei de content și elaborarea planurilor lunare în baza strategiei aprobate;
• Crearea materialelor de content pentru toate diferite rețele de socializare (Instagram, Facebook, YouTube și altele);
• Cunoașterea instrumentelor de promovare, tehnicilor de elaborare și configurare a publicității targetate;
• Crearea lunară a rapoartelor de performanță;
• Determinarea grupului țintă pentru o comunicare eficientă și analiza concurenților;
• Coordonarea activităților de Photo-shooting.

Ce trebuie să cunoșteți?
• Cunoașterea avansată a rețelelor de socializare;
• Un bun simț al stilului și al gustului (este important);
• Gândire analitică și spirit organizatoric;
• Limba română, rusă – nativ, limba engleză – avansat;
• Abilități de Copywriting.

Ce oferă compania?
- Anturaj plăcut de lucru;
- Dezvoltare profesională și posibilitatea de a se avansa rapid;
- Instruire și posibilitatea de a aplica cunoștințele;
- Grafic de lucru stabil (09:00 - 18:00 sau 11:00 - 20:00).

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: sv20@search4staff.com
Telefon de contact : 060 102 909

În CV indicați codul postului vacant: FSMM
CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Trimite CV

Pe jobs.diez.md știi că ești în siguranță.

  • Companie verificată de echipa jobs.diez
  • Job verificat de echipa jobs.diez
Jivy Group banner sub job

Poziții vacante similare

cursuri de engleza