Hot jobs

Publish 28 October 2020

Scenarist / Redactor la Oratorica

Company:
Oratorica  VIP
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
master's degree

Job description

Suntem în căutarea unui Scenarist / Redactor pentru proiectul Oratorica, part-time.

Responsabilități:

  • Scrierea scenariilor pentru canalul nostru de youtube (https://www.youtube.com/user/oratoricamd);
  • Căutarea/identificarea și publicarea celor mai actuale și interesante teme în canalul de Telegram (opțional);
  • Cunoștințe de bază despre conținutul (video/text) pe care îl promovăm prin intermediul proiectului nostru.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii române la perfecție (vorbit / scris);
  • Cunoașterea limbii engleze – reprezintă un avantaj.

Condiții

  • Program de lucru flexibil;
  • Posibilitatea de a lucra REMOTE;
  • Creștere profesională;
  • Salariu motivant.

Vom fi bucuroși să colaborăm și cu Studenții/Absolvenții AMTAP, Departamentul Scenografie.

Așteptăm CV-urile Dvs. la adresa hr@oratorica.md

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
Jivy Group banner sub job