Hot jobs

Publish 05 August 2020

Administrator web (SEO)

Company:
Bisar  VIP
The contact person:
HR Mariana
Phone:
078011102
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
higher

Job description

Oferim:
- optăm pentru o colaborare de lungă durată;
- invităm într-o echipă tînără și deschisă;
- un program de lucru de la 9:00 pînă la18:00;
- pachet social, birou modern cu sediul în centrul orașului;
- program de lucru full time la sediul angajatorului.

Cerințe:
- Cunoașterea tehnologiilor web (HTML, CSS);
- Capacitatea de a lucra cu o cantitate mare de informații;
- Cunoașterea elementelor de bază ale promovării, optimizarea conținutului;
- Marketing pe internet, promovare de site-uri (SEO);
- Bună cunoaștere a marketingului clasic;
 - Cunoaștere excelentă a PC-ului (word, excel);
- Nivel bun de cunoaștere a limbii ruse, română, engleză;

 Atribuțiile:
- Să faci publicitate online,
- Elaborarea de recomandări privind strategia de dezvoltare a site-ului;
- Pregătirea tehnică a site-ului pentru SEO etc.
- Promovarea site-urilor în motoarele de căutare;
- Promovarea paginilor pe rețelele sociale.

Dacă te-ai regăsit în acest job, transmite CV-ul tau catre: [Send CV]
Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
Jivy Group banner sub job