Hot jobs

Publish 01 July 2020

Specialist Aprovizionare @ Efes Vitanta Moldova Brewery

Company:
Î.M. EFES Vitanta Moldova Brewery S.A.  VIP
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
higher

Job description

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare;
  • Experiență de lucru în domeniu;
  • Abilități de comunicare bine dezvoltate;
  • Bazele organizării muncii, metode de planificare;
  • Cunoașterea calculatorului (MS WORD, EXCEL);
  • Posedarea limbilor Română, Rusă, cunoașterea limbii Engleze (scriere vorbire) este obligatorie;

Responsabilități:

  • Realizează negocieri și încheie contracte cu furnizorii.
  • Identifică și contactează potențiali furnizori în vederea optimizării costurilor.
  • Asigură și verifică constant baza de date referitoare la prețuri, contracte, termeni de livrare.
  • Administrează și menține relația cu furnizorii din portofoliu.
  • Conlucrează cu echipa și colegii din alte departamente pentru realizarea proiectelor și obiectivelor comune.
  • Coordonează sistemul de comenzi (conform contractelor și prețurilor negociate).
  • Respectă procedurile și normele în vigoare de calitate conform standardelor de calitate existente.
  • Întocmește periodic rapoarte complete asupra furnizorilor, prețurilor și produselor achiziționate
  • Coordonează și implementează proiecte regionale de aprovizionare pentru materii prime și ambalaje pentru optimizarea costurilor.
  • Comunică cu furnizorii și urmărește rezolvarea neconcordanțelor calitative constatate la recepția mărfurilor etc.

Oferim:

  • Salariu competitiv;
  • Acces gratuit în sala de sport a companiei;
  • Asigurare medicală facultativă care include mai multe beneficii;
  • Prânz gratuit din contul companiei;
  • Al 13-lea salariu sau bonus anual;
  • Telefon mobil și pachet inclus;
  • Pachet social integral;

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul pe adresa de E-mail: hr@md.anadoluefes.com

T: 022 885 219

 M: 078094866

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
Jivy Group banner sub job