Publish 02 October 2020

Recruter- angajare externă @ Birja.md

Company:
Birja.md
The contact person:
Mariana
Phone:
078011102
City:
Chișinău
Employment type:
higher

Job description

Birja.md  una dintre cele mai sigure companii de recrutare din Republica Moldova cu cei mai buni manageri în domeniul resurselor umane, având posturi vacante în diverse ţări şi domenii primind certificarea națională anunță concurs pentru postul vacant de Recruter- angajare externă.

Beneficii:

  • activitate de birou.
  • angajare oficială în câmpul muncii + pachet social complet.
  • grafic de lucru stabil.
  • mediul de lucru dinamic și plăcut într-un colectiv tînăr.

Cerințe:

  • bună cunoaștere a limbii române, ruse,
  • cunoștințe operare PC.
  • abilități de comunicare interpersonală.

Calitați personale:

  • aptitudine de învățare rapidă
  • capacitate de concentrare
  • dinamism, implicare, fire optimistă
  • asumarea responsabilităților, perseverență
  • calm, stăpânire de sine, echilibru emoțional
Dacă te regăsești în această descriere, trimite CV-ul la adresa: [Send CV]
Send CV
Jivy Group banner sub job

Similar jobs

cursuri de engleza