Publish 09 September 2020

Human Resources Manager @ Strimium

10000 MDL per month

Company:
Strimium SRL
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
higher

Job description

Suntem în căutare de un Manager pe Resurse Umane.
Ne dorim o persoană cu atitudine pozitivă, comunicativă, responsabilă și determinată.

Cerințe:

  • Experiență pe o poziție similară minim 1 an (procese HR, legislația muncii, recrutare);
  • Experiență în activități social-media pentru a atrage noi candidați și a face anunțuri pentru poziții;
  • Studii superioare;
  • Cunoștințe solide de legislație a muncii;
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu/avansat;
  • Cunoașterea pachetului MS Office (Excel, PowerPoint, Word);
  • Dorință de a învăța, dezvolta și crește profesional.

Responsabilități:

  • Gestionarea procesului de recrutare (în mod activ), intervievare, angajare și instruire a personalului;
  • Organizarea procesului de evaluare profesională a personalului;
  • Gestionarea procesului de adaptare a noilor angajați, pentru a facilita integrarea acestora în companie;
  • Gestionarea activităților lunare ale departamentului la nivelul sediului;
  • Coordonarea și implementarea activităților de comunicare internă;
  • Participarea în alte activități de ordin administrativ, care cer implicarea HR specialistului.

Ofertă:

  • Libertate în alegerea strategiei de recrutare, implementarea noilor idei și participarea activă (organizare / management) în multe aspecte interne;
  • Posibilitatea de a lucra de acasă uneori, în caz de necesitate;
  • Instruirea în domeniul IT și informația necesară pentru recrutare efectivă;
  • Salariu de la 500 euro pe lună, pe card;
  • Program de lucru: luni - vineri, de la 9:00 până la 18:00 (1 oră de masă);
  • Oficiul modern și luminos;
  • Mediu de lucru plăcut și motivant;
  • Echipă tânără și prietenoasă;
  • Angajare oficială din prima zi de lucru, pachet social complet.

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Mai multe detalii le puteți afla la numărul de telefon: 079401039 (Viber).

Send CV
Jivy Group banner sub job