Hot jobs

Publish 05 April 2020

Inginer IT (sectorul Ciocana) @ Step IT Academy Moldova

8000 MDL per month

Company:
STEP IT Academy Moldova  VIP
The contact person:
Larisa Rusu, Irina Pascari
Phone:
022-85-46-81
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
higher
Benefits:

Job description

Responsabilități:

  • Administrarea infrastructurii IT;
  • Configurarea și susținerea componentelor soft-ware pentru echipamentul instituției;

Cerințe față de candidați:

  • studii în domeniul tehnologiilor informaționale (complete sau incomplete);
  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • cunoașterea sistemelor de operare Windows;
  • configurarea și susținerea echipamentului periferic;
  • întreținerea calculatoarelor și dotarea lor cu softuri necesare;
  • menținerea infrastructurii tehnice a companiei;
  • capacitatea de a îndeplini rapid și prompt sarcinile trasate;

Ce oferim:

  • program de lucru full-time sau part-time;
  • munca într-un mediu profesional și dinamic;
  • condiţii bune de lucru într-o echipă prietenoasă;
  • sprijin și ajutor din partea echipei;
  • angajarea oficială;
  • pachet salarial motivant;

Prioritar vor fi selectate persoanele ce locuesc în sectorul Ciocana.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul, accesând butonul Trimite CV, cu mențiunea în subiectul mesajului „inginer IT // diez.md”. Telefon:  022-85-46-81. Persoană de contact: Larisa Rusu

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
Jivy Group banner sub job