Hot jobs

Publish 05 April 2020

Programator WEB @ Moldtelecom

Company:
Moldtelecom  VIP
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
higher

Job description

Atribuții de funcție:

  • Mentenanța paginilor web a site-ului Moldtelecom
  • Elaborarea paginilor web noi, conform stilisticii corporative existente
  • Depistarea și rectificarea greșelilor apărute
  • Update-ul paginilor html a site-lui

 Cerințe față de candidat:

  • Cunoștințe de nivel mediu în html și css, javascript - reprezintă un avantaj
  • Cunoașterea limbilor română şi rusă, engleza
  • Studii universitare
  • Experiență de lucru în calitate de content manager și programator minim 1 an
  • Creativitate, perseverență şi capacitate de a îndeplini sarcinile în mod independent şi profesionist
  • Abilitate de a lucra într-o companie în dezvoltare şi creștere rapidă, capabil de a contribui personal
  • Atitudine pozitivă
  • Lucru în echipă

 Ce oferim:

  • Posibilitatea de a progresa în cunoștințe și a se dezvolta într-o echipă dinamică și profesionistă
  • Grafic de lucru full time (8 ore) în regim standard
  • Oportunități de carieră
  • Training-uri interne și externe
  • Venit competitiv: salariul fix + partea variabilă
  • Compensarea odihnei și a abonamentului la Cluburi Sportive

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu.

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
Jivy Group banner sub job