Hot jobs

Publish 21 February 2020

Coordonator Marketing, Secția Marketing și Cercetări, Departamentul Marketing și Gestiunea Produselor @ Mobiasbanca – OTP Group S.A.

Company:
Mobiasbanca – OTP Group S.A.  VIP
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
higher

Job description

Mobiasbanca – OTP Group S.A.

anunță concurs pentru postul de

Coordonator Marketing,

Secția Marketing și Cercetări,

Departamentul Marketing și Gestiunea Produselor

Misiune post:  Menținerea unui sistem eficient de bugetare, de monitorizare și control a resurselor aferente activității de marketing operațional.

Beneficiile pe care le oferim:

  • Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră;
  • Avem la dispoziție un portal Intranet, unde poți găsi informații de specialitate;
  • Dacă faci sport, avem o sală de sport excelentă;
  • Din moment ce prețuim sănătatea, vei dispune de asigurare medicală suplimentară;
  • Pentru că promovăm stilul sănătos de viață vei beneficia de tichete de masă în valoare de 45 lei pentru fiecare zi lucrătoare;
  • Salariu fix + alte avantaje financiare;
  • Program de muncă stabil (Luni - Vineri, 08:30-17:30).

Responsabilități de bază:

  • Participă la elaborarea bugetului de marketing în colaborare cu managerii de campanii;
  • Supervizează utilizarea eficientă a resurselor aferente activității de marketing: monitorizează cheltuielile, gestionează facturile și coordonează reconcilierea datelor între subdiviziuni;
  • Asigură stabilirea și menținerea parteneriatelor eficiente și fiabile cu furnizorii externi;
  • Asigură procesul de achiziție și distribuție a materialelor aferente activităților de promovare.

Cerințe față de candidați:

  • Studii superioare cu profil de Marketing sau Economie;
  • Experiență de muncă de minim 1 an;
  • Experiență în colaborare cu agenții de publicitate, organizatori de evenimente, tipografii, furnizori de materiale de promovare personalizate- va constitui un avantaj competitiv;
  • Responsabilitate și orientare spre rezultat
  • Abilități analitice, de organizare și planificare

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Informații suplimentare la tel.: 022 812 337

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
Jivy Group banner sub job