Publish 19 November 2019

Magaziner @ Angroglobalmarket

Company:
Angroglobalmarket  VIP
The contact person:
natalia
Phone:
079015590
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year

Job description

Responsabilități:

  • Recepționarea și eliberarea mărfii în/din depozit;
  • Depozitarea și stocarea corectă a mărfii;
  • Evidența mărfurilor la depozit, participarea la inventariere;
  • Pregătirea mărfii pentru livrare;
  • Monitorizarea încărcării/descărcării mărfii.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbii de stat și ruse;
  • Experiența în domeniu constituie un avantaj;
  • Abilități manageriale de gestionare a echipei;
  • Orientare spre rezultat;
  • Posibilitate de a lucra extra-program;
  • Seriozitate, responsabilitate, disciplină.

Beneficii:

  • Pachet social inclus;
  • Salariu motivant + bonusuri în funcție de rezultatele activității;
  • Tichete de masă;
  • Condiții favorabile de lucru;
  • Mediu de lucru plăcut, stabil, colectiv prietenos.

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei accesând butonul Trimite CV.

tel: (+373)787 70 461; (+373)790 15 590

Adresa noastră: mun. Chișinău, com.Trușeni, str.Calea Ieșilor nr. 28/2

Send CV
proimobil