Hot jobs

Publish 10 December 2019

Dispecer monitorizare video @ Petrom Moldova

Company:
Petrom Moldova SRL  VIP
City:
Chișinău
Employment type:
higher
Benefits:

Job description

Petrom Moldova este în căutarea unui Specialist Monitorizare Video.

Descrierea jobului:

  • Monitorizează și supraveghează permanent spațiile din zona de responsabilitate (stații, magazine, platformă);
  • Urmărește cunoașterea și punerea în aplicare a procedurilor de lucru, plasarea corectă a mărfurilor, oferirea serviciilor, etc. în zonele supravegheate;
  • Monitorizează în permanență perimetrul alocat, intrările și ieșirile, precum și întreaga activitate operațională din obiectivele alocate;
  • Comunică permanent și participă la activități cu celelalte departamente implicate în monitorizarea proceselor operaționale din rețeaua de benzinării;
  • Ține evidența tuturor evenimentelor ce reprezintă importanță și pregătește anumite rapoarte ce țin de acestea;
  • Verifică permanent modul de funcționare al sistemului de camere video din toate punctele de lucru;
  • Etc.

Candidatul ideal:

  • Studii medii finalizate cu bacalaureat sau studii superioare;
  • Bune cunoștințe de operare ale calculatorului (MS Office);
  • Atenție la detalii, atenție distributivă;
  • Corectitudine, seriozitate, spirit investigativ;
  • Capacitatea de a desfășura în mod curent sarcini repetitive;
  • Responsabilitate.

Cei interesati sunt invitați să aplice prin transmiterea unui CV și a unei scrisori de intenție, accesând butonul Trimite CV.

Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerinţelor înaintate.

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
proimobil