Publish 18 November 2019

Merchandiser

Company:
HR-Consulting  VIP
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
higher

Job description

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant de:

Dacă îți dorești să lucrezi în cadrul unei companii cu renume, alături de o echipă ce te va ajuta să te dezvolți profesional, atunci aplică!

Ce îți oferim noi?
  • Angajare imediată;
  • Echipă tânără și dinamică;
  • Dezvoltarea și avansarea într-o companie de succes;
  • Contract individual de muncă 8h/zi, pe o perioadă nedeterminată;
  • Pachet salarial important (bonus);
  • Plata la zi a tuturor drepturilor salariale;

Ce ne dorim de la tine?

  • Dorință de dezvoltare;
  • Seriozitate și implicare;
  • Raportare corectă

Candidatul ideal:

  • Organizat;
  • Persoană serioasă, disponibilă pentru job stabil;
  • Fire implicată în activitatea desfășurată în timpul programului;
  • Cu spirit de echipă, observație și inițiativă;
  • Personalitate comunicativă;
  • Dorință de muncă;
  • Responsabil, ordonat, perseverent;

Responsabilitatile merchandiserului:

  • Implementarea în magazin a proiectelor de mercantizare;
  • Menținerea relației cu managerul de raion și cu ceilalți reprezentanți ai magazinului;
  • Întocmirea rapoartelor de activitate;
  • Promovarea imaginii agenției la un standard înalt de profesionalism

Cei interesați pot transmite CV-ul la următoare adresă de e-mail: tv40@search4staff.com
Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: MASM
Telefon de contact: +373 22 20 29 86; 060422844
Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

E-mail: [Send CV]

Send CV
proimobil