Hot jobs

Publish 04 December 2019

Maistru (departament de Producție) @ FPC ROGOB

Company:
FPC ROGOB SRL  VIP
City:
Chișinău
Employment type:
Requirements:
Work experience more than 1 year
doctoral degree

Job description

Compania Rogob este în căutarea unei colege/unui coleg, pentru a suplini funcţia de Maistru în departamentul Producție.

Responsabilitățile tale:

  • planificarea și organizarea activității echipelor din gestiune;
  • repartizarea personalului pe arii funcționale, în dependență de necesarul desfăşurării producţiei;
  • monitorizarea activității echipelor;
  • instruirea personalului din subordine;
  • asigurarea asistenței tehnice pe fluxul de producție;
  • realizarea sarcinilor propuse;
  • optimizarea proceselor tehnologice de producție;

Ce așteptăm:

  • studii medii sau superioare de specialitate (tehnologia alimentară);
  • experienţă în coordonarea proceselor tehnologice – avantaj;
  • responsabilitate, orientare către rezultate, spirit de echipă;

Ce oferim:

  • carieră într-o companie în expansiune continuă;
  • pachet salarial și social stimulativ;
  • mediu de lucru dinamic;
  • orar flexibil;
  • transport de serviciu.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, contactează-ne la numărul de telefon 060 685 551 / 060 200 961 și noi avem grijă să îți oferim detaliile.

Te așteptăm în echipa Rogob!

Persoanele interesate sunt invitate să expedieze CV-ul accesând butonul Trimite CV.

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
proimobil