Publish 03 January 2020

Operator prelucrare date @ IcarusTel

8000 MDL per month

Company:
IcarusTel
City:
Chișinău
Employment type:
bachelor's degree

Job description

  Companie moldo-canadiană

                                Te invităm să te alături echipei noastre!

Suntem în căutarea de tineri prietenoși, comunicativi și dornici de muncă!

Candidatul ideal:

  • Absolvent, minim liceu
  • Atitudine pozitivă, orientată spre client
  • Cunoștințe operare Microsoft PC, excel cunoștințe de bază
  • Atenție la detalii
  • Abilități de comunicare și convingere
  • Cunoașterea excelentă a limbii române
  • Cunoașterea limbii engleze, nivel mediu
  • Rezistență la stres
  • Punctual
  • Cu zâmbetul pe buze!

Descrierea postului:

  • Preluare și inițiere apeluri
  • Oferă informații corecte și complete clienților, cu privire la conturi și serviciile companiei
  • Verifică veridicitatea și corectitudinea informațiilor introduse în baza de date
  • Completează formularul și ține în evidență schimbările apărute în urma deciziei venite din partea clientului
  • Transmiterea sau semnalarea superviserului/managerului informații cu privire la: sesizări și reclamații de orice natură

Beneficii:

  • Training de inițiere la locul de muncă
  • Ambianță plăcută
  • Experiență unică de învățare și dezvoltare
  • Oficiul în centrul orașului
  • Angajare oficială
  • Lucrul în ture (după ora Canadei):1 tură 15:00 - 22:00, 2 tură 17:00 - 24:00; 3 tură 22:00 - 05:00; 7 ore pe zi, 5 zile pe saptămână
  • Plata transportului taxi pentru turele de noapte
  • Salariul lunar net  8 000 lei

Dacă sunteți interesat de poziția dată, așteptăm CV-ul Dumneavoastră accesând butonul Trimite CV.

Website: www.icarustel.com

Send CV
proimobil