Publish 22 October 2019

Content manager @ Angroglobalmarket

Company:
Angroglobalmarket  VIP
The contact person:
natalia
Phone:
079015590
City:
Chișinău
Employment type:

Job description

Compania anunță concurs pentru suplinirea postului vacant: Content Manager

Cerințe:

  • Atitudine responsabilă, disciplină și bună organizare;
  • Excelență în navigarea pe web și procesarea informației;
  • Cunoașterea limbilor română / rusă/ engleză;
  • Experiențata în domeniu va constitui un avantaj;
  • Căutăm o persoana tânără, ambițioasă și pozitivă, care lucrează eficient și care poate să-și organizeze corect timpul;

Responsabilități:

  • Adăugarea informației despre produse (descrieri, caracteristici și imagini) pe site-ul companiei;
  • Urmărirea conținutului site-ului, actualizarea permanentă a informației;
  • Creare de conținut (sub forma unor descrieri în română, rusă, engleză);
  • Coordonarea activitaților cu departamentul de marketing, în vederea întreținerii contentului;

Oferim:

  • Posibilitatea creșterii pe scară ierarhică într-o companie prosperă;
  • Salariu motivant;
  • Instruire practică şi posibilități de creștere profesională;
  • Lucru plăcut într-o echipă tânără și progresivă;
  • Oficiu modern și spațios;
  • Angajare oficială;

Candidații care corespund cerințelor, sunt rugați să expedieze CV-ul cu anexarea pozei, accesând butonul Trimite CV.

                                                         tel: 078770461
                                                           Mult succes!

                                               Vă dorim o carieră de Succes!

Send CV

  • Verified company
  • Verified job ad.
proimobil